Kursy nagrane

Realia, w których obecnie żyjemy w szczególny sposób konfrontują nas ze wszystkim, co w nas nieuzdrowione, dlatego wielu poszukuje metod, które szybko przyniosą upragnioną ulgę. Rynek szkoleń rozwojowych obfituje dziś w oferty obiecujące szybkie uwolnienie się od niechcianych emocji i uczuć, łatwe uruchomienie mocy kreowania wymarzonej rzeczywistości i ekspresowy rozwój świadomości.
Podróż po Mapie Świadomości nie polega na swobodnym wybieraniu wymarzonych destynacji i przenoszeniu się do nich na skrzydłach intencji. Praca z emocjami i uczuciami wymaga zrozumienia wielu ważnych zagadnień: różnic między emocjami i uczuciami, istoty mechanizmów obronnych, zasad obchodzenia się z emocjonalnymi ranami i tego, że dostęp do emocji i uczuć jest ściśle powiązany z indywidualnym poziomem świadomości każdego człowieka. Niezrozumienie istoty rozwoju świadomości i zasad pracy z emocjami i uczuciami może być źródłem głębokiego rozczarowania, a w skrajnych przypadkach destabilizacji czy dezintegracji.
Kursy dostępne na tej stronie są owocami naszego wieloletniego doświadczenia zgromadzonego podczas prowadzonych przez nas warsztatów, treningów, szkoleń i indywidualnych konsultacji. Bazą w naszej pracy jest Mapa Poziomów Świadomości Davida R. Hawkinsa, Mapa Poziomów Świadomości Ego MapaJa® Joli Toporowicz i Psychobiologia Vedica® Marzanny Radziszewskiej.
Tematyka i stopień zaawansowania kursów dostosowane są do samodzielnej pracy. Możesz z nich korzystać w tempie elastycznie dostosowanym do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.