Kursy live

Kursy Live, to wejście w kojące pole bezwarunkowej akceptacji pod bezpośrednią opieką prowadzących. Współpraca i aktywna ich obecność modeluje i aktywuje proces zmiany. Bezpośredni kontakt z grupą tworzy pole energii, w której nabywanie wiedzy i dostęp do głęboko skrywanych doświadczeń i uczuć wspierany jest przez wszystkich uczestników. W atmosferze poufności i akceptacji, oswajanie i przyjmowanie unieważnionych obszarów własnego doświadczenia koi i otwiera przestrzeń do dalszego rozwoju.

Namierzenie przyczyn impasu, dolegliwości i uwikłań w połączeniu z ich zrozumieniem i przekroczeniem stwarza fundament do zmiany jakości życia. Możliwość uczestniczenia w doświadczeniu innych uczestników grupy dodatkowo wspiera i przewartościowuje. Uaktywniony i wzmocniony wewnętrzny proces daje praktyczne narzędzia do dalszej, indywidualnej pracy. 

Treningi są naszą wspólną ofertą od 2018 roku. Merytoryczną bazą kursów live jest nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz Mapa Poziomów Świadomości Davida R. Hawkinsa, Mapa Poziomów Świadomości Ego MapaJa® Jolanty Toporowicz i Psychobiologia Vedica® Marzanny Radziszewskiej. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tematyką naszych kursów i treningów.